Anahtar Kelime Backlink

0
563

Anahtar Kelime Backlink başlıklı makalemizde Backlink aldığımız kelimeler nasıl ve oranda olmalıdır? gibi sorulara cevap vereceğiz. Güncellemeler ile gelen özelliklerden biri olan Backlink alınan kelimelerin oranları Seo işlemlerimizde büyük bir önem kazandı. Alınan backlink kelime oranlarının yayılması ve bir anahtar kelime üzerinde odaklanılmaması gerekiyor. Sitemizin anahtar kelimelere alınan Backlink oranlarını ne kadar yayarsak yani değişik kelimeler üzerinde de çalışırsak, resim ve video link gibi çeşitli link alırsak, organik bir çalışma yapmış olur ve sıra kaybı yaşamayız.

Örneğin: seodahi.com web sitesi için SEO yerine Seo Dahi, seodahi.com veya www.seodahi.com kullanılması daha organik oluyor ve organik olduğu için de Google bu siteyi üst sıralara taşıyor. Alınan anahtar kelime Backlink oranlarını Ahrefs.com sitesi aracılığı ile öğrenebilir detaylı çalışmalar yapabiliriz.

Bir önceki yazımız olan SEO Link Çalışması başlıklı makalemizde Backlink Çeşitlilik, Backlink Doğallık ve SEO Backlink Çalışması hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here