Az Para Çok SEO

0
324

Düşük bütçe ile SEO işlemleri nasıl yapabiliriz sorunuza bu makalemizde cevap vereceğiz.

Bir siteniz var ve çok büyük risklere girmeden az parayla çok iş görmek istiyorsunuz. Bu para ile sitenize değer nasıl katabiliriz birkaç ipucu verelim.

Arkadaşlar öncelikle en güzel çalışma bu işi öğrenip kendi teknikleriniz doğrultusunda sitenizde çalışmalar yapmaktır. Ama yok; ben öğrenmeyeceğim biraz para harcamakla bir şey olmaz diyorsanız;

  • Google Adwords ve Facebook Reklamlarını düşük bütçelerle kullanabiliriz. Bu alanlarda minimum ücretle tanıtımlar sağlayabiliriz
  • Webmaster forum sitelerinden backlink satışlarını takip edebilir buralardan kaliteli ucuz backlinkler satın alabilirsiniz.
  • Freelance çalışanların bulunduğu siteleri takip edebilir, SEO ilanlarını inceleyebilir düşük bütçe ile site içi optimizasyon yaptırabilirsiniz.
  • Yine aynı şekilde webmaster forum sitelerini takip edebilir, buralarda “makale yazarları” ile tanışabilir ve makaleler yazdırabilirsiniz. (BU YÖNTEM MUTLAKA GEREKLİ)
  • Sefa Gedik (SEO Dahi) ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan SEO Dahi 2017 başlıklı makalemizde Sefa Gedik, SEO Dahi Kimdir ve SEO Dahi Sitesi hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here