Gelecekte SEO

0
580

Yaptığınız sitenin tasarımı göz kamaştırsa da Google arama motoru sizi göstermediği sürece hiçbir anlamı olmaz. Yaptığınız tasarımı göstermek için mutlaka SEO işlemi yapmalı yada yaptırmalısınız. SEO’suz site; tuzsuz yemeğe benzer. Artık bu konularda tüm bilişim sektörü olarak hemfikiriz. Hemfikir oluşumuz SEO’nun geleceğine yön veriyor. Yani artık her internet kuruluşunun alt yapısında SEO ile ilgilenen bir personel çalışıyor.

SEO gelecekte ki vazgeçilemez bir reklam ayağı olacak. E-Ticaret’in ülkemizde kullanım oranı günden güne artıyor. Bu oranın tavan yaptığı zamanları görecek olursak eğer SEO’nun da tavan yaptığı zamanları görürüz.

Gelecek nesil, internet üzerine kuruluyor. Bu internet üzerine kurulan neslin reklamı da SEO olacaktır. Sosyal medya olsun, içerik oluşturma olsun ve diğer işlemler olsun hepsini içerisinde barındıran SEO, gelecekte muhteşem bir sektör haline gelecektir.

Bir önceki yazımız olan SEO Planı Oluşturma başlıklı makalemizde SEO Düzeni, SEO Planı ve SEO Stratejisi hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here