Rank Signals Backlink Sorgulama Aracı

0
723
Rank Signals Backlink Sorgulama Aracı

Merhaba SEODahi.Com takipçileri, bu yazımızda siz değerli takipçilerimize Rank Signals Backlink Sorgulama Aracını tanıtacağız. Sizlere daha önce Ahrefs Nedir ve Nasıl Kullanılır? yazımızda Ahrefs Backlink Sorgulama Aracını anlatmıştık, bu yazımızda da daha basit, daha kullanışlı ve ücretsiz bir araç olan Rank Signals’i tanıtacağız. Bildiğiniz gibi SEO çalışmalarınızda Backlink stratejiniz çok önemlidir. Doğru yapıldığı takdirde çok üst sıralara taşınabilirsiniz. Bu araçlar sizlere stratejileriniz de ve çalışmalarınızda fayda sağlayacaktır.

RankSignals.Com; Çalışmalarınızda kullanacağınız Backlink yöntemlerini, link alınan siteleri, link alınan sayfaları, sosyal paylaşım sitelerinde paylaşma değerlerini, Pagerank değerlerini, Alexa sıralamasını ve birçok değeri inceleyebileceğiniz ücretsiz ve sadece üye olmanın gerektiği Backlink SEO sorgulama aracıdır. Oldukça basit bir sitedir, üye olmadığınız takdirde sınırlı istatistikler sunar ancak üye olduğunuzda sizlere tüm aldığınız Backlinklerin istatistiklerini sunar. Oldukça kullanışlı ve doğru veriler sunar. Diğer araçlara nazaran ücretsiz ve kullanışlı olması RankSignals.Com’u ayrıcalıklı kılar.

Ekran Görüntüsü
Rank Signals

Bir önceki yazımız olan Chrome SEO Eklentisi; Open SEO Stats başlıklı makalemizde Chrome Seo Eklentisi, Google Seo Eklentisi ve Open Seo Stats hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here