Sefa GEDİK

seo uzmanı sefa gedik1994’de dünyaya gelen Sefa Gedik Kadırga Teknik Lisesi / Web Tasarım bölümünü bitirip Kastamonu Üniversitesi / Bilgisayar Programcılığı ile eğitimini tamamladı. Askerliğini tamamlayarak gelişimi arasındaki engelleri aştı ve vatan borcunu ödedi. Aslen Kastamonu’lu ama doğma büyüme İstanbul’lu olup, Bilgisayar ve İnternet sektörüne çocukluktan gelen bir aşkla sarıldı.

15 yaşından itibaren sektör içerisinde girişimlerde bulundu. sefagedik
İlk girişimlerinden biri seocutasarim.com’du. Bu girişim eğitim görmesi nedeniyle başarısızlıkla sonuçlansa da yeni atılımlar gerçekleştirdi. Bu atılımlardan biri de SEOdahi.com’du. Hem web sitesi hem de youtube kanalı olsun aktif olarak Web Dersleri verilmektedir.

SEO ile başlayan serüven yavaş yavaş E-Ticaret, Youtube, Photoshop, WordPress, Sosyal Medya ve Yazılım dilleri alanlarına yayıldı.Sefa Gedik; şahsi olarak bir çok firmaya kurumsal Web hizmetleri sunmaktadır, bu hizmetler başlıca; Tasarım, Satış Danışmanı, Sosyal Medya Pazarlama, Youtube Tanıtım Videoları, SEO,  Adwords SEO&SEM, E-Ticaret, Web Hizmetleri’dir.

Youtube kanalı ile meraklı kitlelere hitap ederek eğitim gördüğü ve uzmanlaştığı alanlarda eğitim görmek isteyen insanlara da Youtube üzerinden ücretsiz dersler sunuyor ve bunu yaparken hiç bir ücret talep etmiyor. Youtube kanalı projesiyle hedef kitleye hizmet yerine eğitim veriliyor ve bu hedef kitlenin yalancı ve dolandırıcı insanlar tarafından mağdur olmaması amaçlanıyor.


Sefa Gedik Sertifika

13.07.2016

Dijital Atölye” tarafından hazırlanan ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, Türkiye İş Kurumu, T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından da desteklenen “Online Pazarlama Temel Eğitimi” adlı eğitim programını başarıyla bitirmenin sevincini yaşıyorum.

Sertifika programı: pazarlama temelleri, arama, e-posta, sosyal medya, görüntülü reklamlar, video, e-ticaret, coğrafi hedefleme, web analizi gibi birçok konuyu ele alan toplam 23 modülden oluşmaktadır.