SEO Dahi 2017

0
269

Değerli takipçilerimiz, uzun zaman oldu sizlere yazı yazamıyoruz, bildiğiniz üzre askerlik görevimi tamamlamam ve evime geri dönmem itibariyle yeni iş hayatına atıldım ve yoğun geçen bu süre zarfında yazmaya ve video dersler hazırlamaya zor vakit buluyorum. Affınıza sığınıyoruz.

Arkadaşlar, SEO Dahi olarak hem SEO hizmeti veriyor hem de siz değerli takipçilerimize bilgiler sunuyoruz. Bu bilgilere gerek sitemiz gerekse youtube kanalımızdan ulaşabilirsiniz.  Youtube kanalımıza attığımız her video’yu sitemizde Videolu Dersler kısmına yüklüyoruz oradan da kontrol edebilirsiniz.

SEO Dahi olarak yani şahsım Sefa Gedik olarak bu sene (2017’de) sizlere çok güzel bir geri dönüş sağlayarak tüm bilişim alanlarında bilgiler sunmaya çalışacağım. Hem kendimi geliştirmem hem de sizlerle daha fazla zaman geçirmem açısından; sizlere bir alanda değil tüm alanlarda bilgiler sağlayacağım.

2017 SEO Dahi için sadece SEO değil, SEO’dan daha fazlası olacağına inanıyoruz…

Bir önceki yazımız olan Youtube SEO Ayarları başlıklı makalemizde Youtube SEO, Youtube SEO Ayar ve Youtube SEO Ayarı hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here