Ücretsiz Backlink(BLOGGER.COM)

1
862
blogger

Ücretsiz Backlink(BLOGGER.COM), Bu makalemizde siz değerli SEO Dahi takipçilerine backlink seo çalışmalarınızda blogger.com’dan nasıl ücretsiz backlink alabileceğinizi göstereceğiz. Öncelikle backlink çalışmalarınıza katkı sağlayacak olan bu sitede mutlaka diğer çalışmalarda da olduğu gibi aşırıya kaçmamanızı öneriyoruz.

 

 

1. Adım: http://www.blogger.com adresine gmail hesabınız ile giriş yapın.

blogger seodahicom

2. Adım: Giriş yaptıktan sonra sağ üst kısımda ayar düğmesine tıklayın. Blogger profiline döndür seçeneğine tıklayın.

blogger backlink seodahicom

3. Adım: Sınırlı bir blogger profilene geçin butonuna tıklayın.

blogger link seodahicom

 

4. Adım: Görünen Adınızı girdikten sonra Blogger’a Devam Et butonuna tıkladıktan sonra Blogger tekrar yenilenecek ve artık blogger sayfasına geri dönmüş olacaksınız.

ucretsiz backlink blogger seodahicom

 

5. Adım: Sağ üst kısımda bulunan ayarlar düğmesine tekrar tıkladıktan sonra başka bir menü karşımıza geliyor. Bu menüden blogger profili seçeneğine tıklayınız.

blogger profil link seodahicom

 

6. Adım: Şimdi ise karşımıza gelen bizim blogger profil sayfamızdır. Blogger.com’u Google satın almadan önce kullanılan profil sayfasıdır. Şimdi ise artık Google+ kullanılmakta. Bu kısımda profili düzenle butonuna tıklayalım.

blogger profil backlink seodahicom

 

7. Adım: Ek Bilgiler bölümünde bulunan Giriş kısmına linkimizi yazalım ve profili kaydet diyelim. Kaydet dedikten sonra güncellenen profili gör’e tıklayalım.

seodahi backlink kazanmak

 

8. Adım: Son kısım artık profilimize bakıp kontrol etmek olacaktır. Ücretsiz yüksek kalitede eklenilen bu backlink’in tadını çıkartabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Backlink SEO başlıklı makalemizde Backlink'in SEO'ya Etkisi, Nasıl Backlink Alınmalı ve Nereden Backlink Alınmalı hakkında bilgiler verilmektedir.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here